Žampach Atelier | Arboretum - dekanter set červené víno
< zpět do kategorie
< zpět do kategorie

Arboretum - dekanter set červené víno

 • Designer
  Ondřej Žampach
 • Sklovina
  křišťál
 • Výrobce základní suroviny
  Rona a.s. Lednické Rovne
 • Parametry
  objem 2200 ml dekanter + 420 ml sklenice
 • Balení
  1 / 1+2 / 1+6
 • Kolekce
Dostupnost: 10 dnů
Vyberte variantu:
ks
Cena: od 2 040 Kč

Popis

Set na červené víno z kolekce Arboretum. Dekorováno technikou reliéfního pískování.

Můžete zakoupit samotný dekanter nebo v setu se sklenicemi na červené víno. Dekanter se hodí také jako karafa na vodu.

U varianty balení 1+2 ks napište, prosím, do poznámky k objednávce požadované motivy stromů na sklenice.

Jak k nám promlouvají stormy:

Javor – má pravidelnou a krásně klenutou korunu. Posiluje otevřenost, poctivost a dodává životní sílu. Pokud se chcete zharmonizovat a najít rovnováhu, vyhledejte právě tento strom.

Olše – najdeme ji na březích řek a rybníků. Daří se jí právě tam, kde by jiné stromy nepřežily. Její dřevo je pevné a odolné proti rozkladu. Díky olšovým pilířům prý ještě dnes stojí část Benátek. Je symbolem ohně, vody a země. Prohlubuje vhled do vašeho nitra a povede vás k pozitivnímu nazírání na všechny stránky života.
 
Borovice – jeden z nejstarších stromů. Na Zemi rostla už před více než deseti tisíci lety. Je symbolem dlouhověkosti, zdraví, odhodlání a dokonalosti. V její blízkosti můžeme nacházet uvolnění a odvahu.
 
Dub – tento mohutný strom dožívající se stáří i přes tisíc let naši předkové právem uctívali. Ukrývá v sobě velkou sílu, kterou nám společně se zdravím a životní energií předává. Největší počet druhů živočichů a rostlin žije právě na dubu. Je symbolem síly, dlouhověkosti a odolnosti.
 
Jeřáb – byl vždy považován za ochránce domů, života a plodnosti. Pomáhá posílit vůli a sebevědomí, přináší štěstí. Jeřáb se stal symbolickým stromem Moravského Slovácka.
 
Lípa – je léčivým stromem a symbolem Slovanů. Už naše předky udivovala dlouhověkostí a mohutností. Pro svou vůni a půvabnou korunu se stala symbolem ochrany, tvořivosti, jemnosti a lásky. Přináší harmonii a klid.